افرا صنعت آویژه شرق

طراح و تولید کننده ی مبدل های حرارتی صفحه ای

افرا صنعت، در دی ماه 1394 متولد شد.
شروع فعالیت این مجموعه، با ماشینکاری قطعات و فیکسچرهای شرکت ایران خودرو خراسان همراه بود. ساخت اسکیدهای سالن بدنه و جیگ های سالن رنگ، باعث شد تا اطمینان کارشناسان محترم شرکت ایران خودرو، همراه و پشتیبان ما باشد.

با گذشت چند سال از آغاز فعالیت این مجموعه و با اتکا به تجربیات گران قیمت و با ارزش کارکنان آن، داخلی سازی قطعات مرتبط با صنایع خودرو سازی از قبیل: شافت پمپ های سانتریفیوژ، بوش های سرامیکی پمپ های پیستونی، فلومتر های سنجش دبی سیال و دنده های جناغی دستگاههای استرینر، برای مجموعه های بزرگ و خوش نامی مانند ایران خودرو خراسان و پویا گستر خراسان در دستور کار قرار گرفت که به حول و قوه الهی و با تکیه بر دانش نیروهای کارامد این مجموعه، انجام یکایک پروژه های فوق با موفقیت همراه شد .
و اینک با کوله باری که حاصل بیش از یک دهه فعالیت نزدیک و مستمر در زمینه مبدلهای حرارتی صفحه ای و همکاری مستقیم و اثر بخش با بزرگان این صنعت است، اقدام به تولید ورق های مبدلهای حرارتی صفحه ای و انجام کلیه سرویس ها و تعمیرات مرتبط و تامین کلیه قطعات و متعلقات مورد نیاز در این خصوص نموده ایم. توانمندی این مجموعه در حوزه مبدل های حرارتی صفحه ای شامل بخش های زیر است:

با توجه به اهمیت فرایند تولید واشرهای مبدل های حرارتی صفحه ای و نقش ویژه انها در ساختار مبدل ها و نظر به ضرورت استفاده از کامپاند مطلوب و تضمین شده برای فرایند تولید، به جهت کسب رضایتمندی مشتریان و حصول اطمینان از محصولات ارایه شده، نقصان فنی خود را در زمینه صنعت مهم و پیچیده لاستیک، با مشاوره و همکاری شرکت خوش نام و پراوازه بسپار سازه خراسان پوشش داده ایم.
شرکت بسپار سازه خراسان یکی از مجموعه های پویا و پرتلاش شرکت پارت لاستیک خراسان است که با حدود چهار دهه فعالیت در زمینه تولید قطعات و کامپاند محصولات لاستیکی، یکی از معتبرترین و خوش نام ترین مجموعه های صنعتی ایران به شمار میرود و اینک دست همکاری و مساعدت خویش را برای تولید هرچه بهتر واشر های مبدلهای حرارتی به سوی ما مبذول نموده است تا ضمن تهیه کامپاند مطلوب و ارایه خدمات ازمایشگاهی، مشاوره های فنی لازم را در این خصوص ارایه نماید.
این مهم را به عنوان برگ زرینی در اغاز راه خود میدانیم و امیدواریم با ارایه صادقانه خدمات در همه زمینه ها و بهره مندی از دانش و تجربیات بزرگان این صنعت، تولید کننده ای سربلند و خدمت گذاری شایسته باشیم.
امید مجموعه افرا صنعت، پیشرفت تولید و خود کفایی سرزمینمان در همه زمینه های صنعت است که این مهم جز با تلاش و پشتکار صنعت گران این مرز و بوم میسر نخواهد بود.

تردیدی نیست که در اینده نزدیک بیشتر درباره ما خواهید شنید.